Yana Kayar Dairesel Fotoselli Kapı

Normal yana kayar kapı sistemlerinin tüm özelliklerine sahiptir. İlk farkı düz değilde oval olmasıdır.

 10e3bb_2ccf36772eba478792978c5fa35b183aDış ve iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yuvarlak tasarımından dolayı dairesel kapı adı ile üretilmektedir. Farklı uygulamaları vardır.”Yana Kayar Dairesel Fotoselli Kapı” Tek kanat ve çift kanatlı olmak üzere sistemlere sahiptir. Oval binalarda mutlaka kullanılan bir modeldir. Açılma hızları genelde yavaştır ve estetik bir görünme sahiptir. Otellerin ilk tercihleri arasında olan dairesel kapı sistemleri acil durumlarda da elle açılabilir özelliktedir.

Bombeli özelliği ile her radiusta üretilebilir. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile normal fotoselli kapılar arasında tercih edilebilir.

dairesel otomatik kapı, dairesel kapılar, oval kapı, fotoselli otomatik kapı, yana kayar dairesel kapı kurulum ve satışını profesyonel ekibi ile birlikte gerçekleştirmektedir.

Oval olasından dolayı herkes tarafından gürültülü bir model olarak akılda kalan dairesel otomatik kapılar mimarı ve tasarımı sayesinde etrafını kesinlikle rahatsız etmez. Özgün tasarımlardan oluşan modellerimiz sayesinde istediğiniz konuta uygun alternatifi bulacaksınız. Standart modeller dışında butik olarak size özel üretilecek modeller tercihini de sunmaktayız. Yüksek standartları yakalayabilen bu butik üretimler hem şık hem de estetiktir.

%100 yerli üretim olan dairesel otomatik kapı sistemlerimiz uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunuluyor.

Görkemli bir bir giriş için tercih edilebilecek bir model olmaktadır ve otel, banka ve kurumsal ofislerin girişlerinde tercih edilebilmektedir.

Kullanıcı dostu olan otomatik dairesel kapılarımız yaşlı ve engeliler için de kullanım kolaylığı sunmaktadır.

grup door; otomatik kapı sistemleri ve dairesel kapıların tek kanat modellerini sıklıkla uygulamaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında olması ve kısa sürede temin edilebileceğinden uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.